Regulamin

Regulamin

Regulamin obowiązujący wczasowiczów i gości ośrodka wypoczynkowego Leśny Zakątek

 

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do ośrodka LEŚNY ZAKĄTEK w Mieroszynie. Mamy nadzieje, że za pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku w naszym ośrodku a jednocześnie zapewnić jego sprawną organizację.

1. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 10:00.

2. W dniu przyjazdu spełnić należy obowiązek meldunkowy (potrzebny dowód osobisty).

3. Rozliczenie za pobyt następuje bezpośrednio po przybyciu.

4. Ilość osób kwaterowanych w pokojach nie może przekraczać łącznej ilości miejsc noclegowych (standardowych i na tzw. „dostawce”) ustalonych przez właścicieli ośrodka.

5. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu (późniejszy przyjazd, wcześniejszy wyjazd), opłaty nie    podlegają zwrotowi.

6. Zabrania się dokonywania samowolnych zmian w wyposażeniu pokoi. W uzasadnionych przypadkach należy uzyskać akceptację właścicieli ośrodka.

7. Na terenie ośrodka "Leśny Zakątek" mogą przebywać tylko osoby, które opłaciły pobyt w ośrodku.

8. Wczasowicze mogą przyjmować gości na terenie ośrodka od 8.00 do 22.00 , po uprzednim zgłoszeniu właścicielom.

9. Ośrodek za rzeczy zaginione w czasie pobytu na wczasach nie bierze żadnej odpowiedzialności. Obowiązek zabezpieczenia przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na wczasowiczu.

10. Na terenie ośrodka wyznaczono miejsca parkingowe niestrzeżone. Właściciele ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony środek lokomocji.

11. Osoba, z winy której powstały braki lub uszkodzenia w mieniu ośrodka, lub która poprzez zaniechanie opieki nad udostępnionym mieniem albo niezgodne z przeznaczeniem i instrukcjami jego użytkowaniem przyczyniła się do ich powstania, ponosi za nie odpowiedzialność materialną. Opiekunowie prawni ponoszą odpowiedzialność materialną za czyny wyrządzone przez podopiecznych w oparciu o przepisy prawa powszechnego. Powyższe dotyczy również właścicieli psów.

12. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach/domkach kempingowych/ grzałek, żelazek, kuchenek gazowych, elektrycznych i innych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia pokoju/domku. Zakaz ten dotyczy również grilli węglowych używanych na zewnątrz domków. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych. Grillować można w wydzielonym do tego celu miejscu ( wiata z murowanym grillem).

13. Korzystanie z obiektów sportowo-rekreacyjnych i placu zabaw odbywać się powinno w sposób zgodny z ich przeznaczeniem oraz w warunkach gwarantujących bezpieczeństwo innych osób. Właściciele ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje, urazy oraz wypadki związane z korzystaniem z danych obiektów.

14. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw tylko pod opieką osób dorosłych.

15. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do 6:00.

DZIĘKUJEMY

Sławomir i Tatiana Miłosz