Camping

Camping

Ośrodek "Leśny Zakątek" zaprasza wszystkich użytkowników camperów oraz przyczep cempingowych do pobytu na terenie naszego obiektu. W tym celu stworzyliśmy miejsca, które mają być przyjazne dla osób spędzających wakacje w takiej formie wypoczynku. 

Obiekt posiada 8 stanowisk w pełni przystosowanych dla użytkowników /prąd, woda, zrzut szarej wody oraz kota/. Obiekt jest dozorowany, ogrodzony oraz oświetlony. "Leśny Zakątek" znajduje się w miejscowości Mieroszyno w północnej części kraju nad Morzem Bałtyckim i jest to wymarzone miejsce nie tylko dla rodzin z dziećmi ale również dla osób kochających przyrodę i śpiew ptaków.O atrakcyjności turystycznej Mieroszyna decyduje nie tylko sąsiedztwo z tętniącym życiem znanym kurortem (Jastrzębia Góra 2000m), plażą (3200m), ale również walory przyrodnicze. Pobliski obszar to rezerwat przyrody Bielawskie Błota.

To ciekawe miejsce jest ostoją dla wielu podlegających ochronie gatunków roślin i ptaków. Obszar jest między innymi przystankiem na trasie przelotów żurawi w kierunku Skandynawii. Teren ostoi należy do bardzo atrakcyjnego nadmorskiego rejonu rekreacyjno – wypoczynkowego, przez którą prowadzą trasy rowerowe i piesze.